کاسه دردار متوسط یکبار مصرف گیاهی ( ظرف خورشت گیاهی )
0 تومان سفارش محصول

کاسه دردار یکبار مصرف گیاهی در 3 سایز متفاوت
کاسه های دردار یکبار مصرف گیاهی ظروف سبز دارای پک های 50 تایی و 100 تایی میباشند و در اندازه های 250 گرمی 500 گرمی و یک کیلوگرمی میباشند

ویژگی های ظروف یکبار مصرف گیاهی را در زیر شرح میدهیم

این ظروف که عمدتاً از نشاسته ذرت و گندم ، برنج ، سیب زمینی و نیشکر تهیه می‌شوند، اگرچه کمی گران‌تر از ظروف یک‌بار مصرف پلاستیکی هستند، اما نه‌تنها موادسمی و شیمیایی ندارند بلکه طی چندین ماه در خاک تجزیه شده و حتی قابلیت استفاده برای خوراک دام می باشند.

به منظور ترویج ظروف یک بار مصرف سلولزی و یا با پایه گیاهی باید امکان رقابت تولید‌کنندگان این ظروف با ظروف پلاستیکی در کشور فراهم شود. بایستی با کمک های دولتی امکان رقابت میان تولید‌کنندگان فراهم گردد تا باقیمت تمام شده کمتری این ظروف به دست مصرف‌کننده برسد، در این صورت هزینه‌های ناشی از عوارض استفاده این ظروف به قبل از تولید انتقال می یابد که بسیار کمترو اقتصادیو در جهت تامین سلامت عمومی نیز می باشد. .
سالانه حجم گسترده ای از کیسه پلاستیکی در دنیا استفاده می‌شود که دولت‌ها با تصویب عوارض سنگین برای آنها، استفاده از این کیسه‌ها را محدود کرده‌اند، در این صورت مردم ترجیح می‌دهند از کیسه‌های پارچه‌ای ویا کاغذی استفاده کنند. در حال حاضر در بیشتر کشورهای توسعه یافته کیسه‌های خرید به روش گیاهی با نشاسته سیب‌زمینی و برنج درست می‌شود.

در دنیا ضایعات ظروف یکبار مصرف گیاهی را آسیاب کرده و برای خوراک دام استفاده می کنند ضمنا ظروف گیاهی پایه طبیعی دارند و هیچ مشکلی در مقابل حرارت، نور آفتاب و یخ زدگی ندارند.

-------------------------------
کاسه خورشت و آش مخصوص غذاهای داغ ، گیاهی ظروف یکبار مصرف سالم :
کاسه دردار ظرف آش کاسه خورشت در دار کاسه ماست
کاسه خورشت یکبار مصرف گیاهی مخصوص غذای داغ
کاسه آش ظرف آش دردار  یکبار مصرف گیاهی کاسه خورشت در دار گیاهی مخصوص غذاهای داغ غذا


ظرف خورشتی و کاسه خورشتی درب دار گیاهی یکبار مصرف مخصوص غذاهای داغ

فرم سفارش ( تحویل فوری در سراسر کشور )
نام و فامیل
idkala
تلفن ثابت
شماره موبایل 11 رقمی
آدرس با ذکر شهرطراحی سایت از : اهواز PHPHOST.ir
قالب این سایت به صورت انحصاری طراحی شده و عکس ها نیز انحصارا عکس برداری شده و کپی رایت دارند هرگونه کپی برداری از قالب این سایت یا عکس های آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای ممنوع است و پیگرد قانونی دارد . نمایندگی هواوی