ظرف غذای دردار یکبارمصرف گیاهی تک پرسی ضد سرطان
0 تومان سفارش محصول

ظرف غذای دردار یکبار مصرف گیاهی تک پرسی یک خانه و دوخانه در ابعا مختلف در پک های 100 تایی و 200 تایی موجود است که مناسب یک پرس غذا برای یک نفر میباشد.

ظروف یک بار مصرف گیاهی براساس استاندارد اروپایی فرموله شده و باید ظرف 6 ماه تا 90 درصد آن از بین برود. سازمان محیط ‌زیست در حمایت از ظروف یک بار مصرف گیاهی ماده واحده‌ای به هیأت دولت ارائه کرده است و در این ماده واحده به جایگزین کردن استفاده از ظروف یک بار مصرف گیاهی به جای ظروف یک بار مصرف پلاستیکی در تمامی ادارات، حمایت وزارت صنایع از تولید این محصولات و سرمایه‌گذاری در این بخش، همکاری صدا و سیما در فرهنگ‌سازی برای استفاده از این ظروف با وزارت بهداشت تأکید شده است.

ظرف غذا در دار تک پرسی ظروف یکبار مصرف گیاهی

قیمت ظروف یک بار مصرف گیاهی تفاوتی چندانی با ظروف پلاستیکی ندارد و نکته مهم در این میان این است که ظروف پلاستیکی ممکن است از مواد کهنه تهیه شود و با قیمت بالا عرضه شود، اما درخصوص ظروف یک بار مصرف گیاهی این امر شدنی نیست.

ظرف غذا در دار ظرف غذا تک پرسی ظروف یکبار مصرف گیاهی

فرآیند تجزیه‌پذیری ظروف یک بار مصرف گیاهی در دانشگاه شهید بهشتی با همکاری محیط‌ زیست بررسی شده است. 4 عامل در این خصوص تأثیرگذار است؛ میکرو ارگانیسم خاک، تأثیرپذیری دمای خاک، رطوبت خاک و عمق دفن پسماند. این عوامل در تشدید سرعت تجزیه شدن این ظروف بسیار تأثیرگذار است و حتی می‌تواند در بهترین شرایط زمان تجزیه را کوتاه‌تر نیز کند.
ظرف غذا در دار سیب قرمز ظرف غذای یکبار مصرف 2 خانه

پرفروش ترین محصول گیاهی این ماه : دیس و سینی چند خانه یکبار مصرف

فرم سفارش ( تحویل فوری در سراسر کشور )
نام و فامیل
idkala
تلفن ثابت
شماره موبایل 11 رقمی
آدرس با ذکر شهرطراحی سایت از : اهواز PHPHOST.ir
قالب این سایت به صورت انحصاری طراحی شده و عکس ها نیز انحصارا عکس برداری شده و کپی رایت دارند هرگونه کپی برداری از قالب این سایت یا عکس های آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای ممنوع است و پیگرد قانونی دارد . نمایندگی هواوی